Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу

Методичне об'єднання вчителів природничо - математичного циклу    працюють над проблемою: “ Розвиток творчого потенціалу вчителя – шлях до розвитку творчої особистості учня в умовах впровадження особистісно-орієнтованої педагогіки”

Кредо:

“ Учися, дитино, бо світ сей не батько –

Широкий, розлогий, мов поле в степу.

Знайти в нім дорогу тому лиш під силу,

Хто вчився науці, навчався життю.”

Список вчителів:

1.     Асоцька Ольга Степанівна – вчитель біології

2.     Башкірова Юлія Юріївна – вчитель географії, економіки

3.     Божко Наталія Іванівна – вчитель математики

4.     Бурлай Лариса Петрівна – вчитель фізики, математики

5.     Грунь Галина Анатоліївна – вчитель хімії

6.     Дворецька Світлана Іванівна – вчитель біології, медицини

7.     Курочкіна Юлія Миколаївна – вчитель інформатики, математики

8.     Ребенок Ольга Іванівна – вчитель математики

9.     Рєпкіна Валентина Георгіївна – вчитель фізики, математики

Кваліфікаційна категорія вчителів

Вища, вчитель-методист – 1 учитель

Вища, старший вчитель – 2 учителя

Вища – 3 вчителя

І категорія – 1 вчитель

ІІ категорія – 1 вчитель

Спеціаліст – 1 вчитель

Ми знаємо: що сьогодні в шкільній освіті багато проблем, але ще більше досвідчених і талановитих учителів, серед і ми, члени МО, вчителі СЗШ№8, які намагаються майстерно вирішити проблему наближення рівня освіченості учнів до європейських стандартів.

Ми хочемо: щоб наше МО стало творчою лабораторією в школі життєтворчості особистості.

Ми діємо: відвідуємо уроки досвідчених вчителів школи, міста, області, вчимося один у одного, активно працюємо в МО міста.

Ми віримо: наше МО допоможе учням бути компетентними, вихованими на засадах гуманізму, толерантності та поваги до себе і оточуючих, бути компетентними у виборі життєзберігаючих сучасних технологій та умінням жити, діяти в сучасному суспільстві.

Ми запевняємо: робота буде корисною не лише для членів кафедри, а й для нашої школи.

Напрямки роботи кафедри

Ò Узагальнення і систематизація навчального матеріалу, закріплення й удосконалення найважливіших навичок і вмінь, що відіграють суттєву роль у розвитку логічного мислення школярів і забезпечують умови успішного вивчення ними суміжних дисциплін.

Ò Розвиток в учнів навичок самостійної роботи з підручником, посібниками, таблицями та іншою довідковою літературою як невід’ємною складовою загальноосвітньої підготовки школярів, передумовою активного включення випускників школи в суспільно-виробниче життя країни.

Ò Формування в учнів уміння складати задачі, виходячи з практичних потреб, що дасть змогу розвивати розумові здібності учнів, їхнє логічне мислення.

Ò Організація роботи в профільних та поглиблених класах.

Ò Організація платних послуг, факультативних занять з математики, інформатики, хімії та фізики.

Ò Робота з обдарованими учнями (олімпіади, НТУ МАН).

Ò Видавництво шкільної методичної  друкованої продукції.

Ò Розробка мультимедійних презентацій, електронного супроводу уроків, впровадження інформаційних технологій в навчально-виховний процес

Участь у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад  2008-2011 н.р.

II етап Всеукраїнських олімпіад природничо - математичного циклу за 2011-2012 н.р.