Сергей Соловьев (Николай Цимбаев)
Сергей Лебедев (К. Пиотровский)
Сергей Есенин (Станислав Куняев, Сергей Куняев)
Сергей Вавилов (Владимир Келер)
Сервантес (Бруно Франк)
Серафимович. Неверов (В. Чалмаев)
Сенявин (Юрий Давыдов)
Сент-Экзюпери (Марсель Мижо)
Сен-Симон (Станислав Вольский)
Сен-Симон (А. Левандовский)

Подготовка к ЗНО

Справочные таблицы и тренировочные тесты

Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031) ББК 75.4я 2 Б 90 М. М. Булатова Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях друге видання Міжнародний олімпійський комітет Національний олімпійський комітет України М. М. Булатова Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література, 2011. — 400 с.: іл. ISBN 978-966-8708-14-5 Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей. Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії, структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів у Міжнародному олімпійському русі. Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху. ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

The weeping sand

The Bedouins named the place "Well of the Desert Tears". They say that all those who drink its water, will succeed in transforming the reason for his suffering into the reason for joy; and will end up finding his true destiny.