Лелевель (Стефан Кеневич)
Левитан (Пророкова С. А.)
Лев Троцкий (Георгий Чернявский)
Лев Толстой (Виктор Шкловский)
Лев Гумилев (Валерий Демин)
Лариса Рейснер (Галина Пржиборовская)
Лаплас (Борис Воронцов-Вельяминов)
Лазарев (Борис Островский)
Лавров (А. Володин, Б. Итенберг)
Кэте Кольвиц (Софья Пророкова)
Кутузов (Михаил Брагин)
Курчатов (Петр Асташенков)

Математика. Експрес-підготовка.

Основні поняття, формули в опорних таблицях. Методи і приклади розв'язування.Тести у форматі ЗНО-2012.

Англійська мова. Зошит до підручника «Англійська мова.  5 клас» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

Калініна, Л. В. Англійська мова. Зошит до підручника «Англійська мова. 5 клас» для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням англійської мови.

Кульчицький С.В., Мицик Ю.А., Власов В.С. Історія України:Довідник для абітурієнтів та школярів загальноосвітніх навчальних закладів. – К.: Літера ЛТД, 2010.