Модуль 1. Концепція мовної освіти в Україні. Проект

Разное, Методика викладання іноземної мови

Глобалізаційні тенденції розвитку сучасного суспільства ставлять нові вимоги перед освітою, що відіграє вирішальну роль у становленні молодої людини. Чинна гуманістична концепція ґрунтується на визнанні людини найвищою суспільною цінністю, а освіту, її зміст визначає як необхідну умову становлення, всебічного розвитку, самоствердження і творчої самореалізації духовно багатої особистості.

Сборник литературы для школьников 5 класа

Практичні роботи Word

Практичні роботи для роботи з текстовим процесором Word

Художня культура 10 клас