Методика навчання інформатики. Частина 1. Загальна методика навчання інформатики

Разное

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу.
Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі.
Методика навчання інформатики. Інформатика в школі як навчальний предмет.
Принципи і методи навчання інформатики.
Засоби і форми навчання інформатики.
Психолого-дидактичні основи навчання інформатики.

ДПА - 2013. Українська мова 4 клас

Читанка. Частина перша. Підручник для 3 класу

Любий друже! Ця читанка познайомить тебе з казками, віршами, оповіданнями про світ природи, перемогу добра над злом, радість дитинства, цінність книги. Працюючи з читанкою, ти відкриєш нові для тебе жанри літератури - п’єси-казки, байки, науково-популярні оповідання; дізнаєшся багато нового про вже відомих тобі авторів, познайомишся з новими; вдос­коналиш своє уміння працювати з текстом. Читаючи, - уявляй описані події; - міркуй, висловлюй своє ставлення до прочитаного; - пробуй творити власні казки, розповіді, вірші. Радості тобі від самостійного, творчого читання!