Історія України.

Параграф 35 довідника "Культура 16-першій половині 17 століття"

Календар знамених дат на 2012-2013 навчальний рік  з включенням знамених дат для Донецької області

Календар знамених дат на 2012-2013 навчальний рік з включенням знамених дат для Донецької області складений за матеріалами бібліотеки Сухомлинського та Донецької обласної наукової бібліотеки ім. Крупської.

Юридичний довідник керівника школи

У книзі розкрито актуальні питання, пов’язані із застосуванням законодавства в управлінській діяльності керівника навчального закладу. Особлива увага приділена кодексу законів про працю України. додатки містять нормативні документи з окремих аспектів роботи з кадрами.

Музичне мистецтво. 7 клас.

Макаренко, Г. М. Музичне мистецтво. 7 клас.