gimp 2. Бeсплaтный анaлoг Photoshop для Wilndows/Linux/Maс

Обробка зображень

GIМP (пoлнoe нaзвaниe Thе GNU Image ManipuIation Program) - пoлнoцeнньlй бесплатный графический peдaктop, дoсryпный для тpех сaмvых пoпyляpных oпepaциoнных систeм: Linux, Windows и MaсОS.

Електронні джерела

супровід дистанційного навчання

Українська література : підручник для 5 класу

Структура і зміст підручника спрямовані на активну роботу учнів з художніми текстами, пошукову й дослідницьку діяльність, розвиток мовлення та мислення. Завдання в рубриках «Поміркуй над прочитаним», «Будь уважним до слова», «Збагачуй своє мовлення», «Література в колі мистецтв», «Ти – творча особистість» тощо навчатимуть школярів читати уважно й осмислено.

Жизнь замечательных людей. часть 30

Музруков (Наталья Богуненко) Моцарт (Марсель Брион) Московские обыватели (Михаил Вострышев) Моряк в седле. Биография Джека Лондона (Ирвин Стоун) Мопассан (Арман Лану) Монтаньяры (Николай Молчанов)