ЕСТЕТИКА Навчальний посібник

Этика

У навчальному посібнику на ґрунті останніх досягнень сучасного гуманітар-
ного знання та широкого фактологічного матеріалу розкривається історичний
шлях естетики, сутність її категоріально-понятійного апарату. Детально висвіт-
люються сутність мистецтва як соціального явища, його структура та особливос-
ті історичного буття, зокрема у контексті української культури зламу XX–XXI ст.,
а також сенс і структура естетичної культури особистості.
Розраховано на студентів неспеціалізованих вищих навчальних закладів
і широке коло зацікавлених читачів.

Власов, В. С. История Украины (Введение в историю) [Текст] : учебник для 5-их классов общеобразовательных учебных заведений. / В. С. Власов. – К . : ґенеза, 2013 . – 256 с. Учебник "История Украины (Введение в историю)" создан в соответствии с новой учебной программой по истории для 5 класса. Основное содержание учебной книги построено на украиноведческих принципах. Предложенная в учебнике методика позволяет реализовать в полном объёме содержательные линии учебного курса. В текстовых (основной текст, адаптированные к возрастным особенностям исторические документы) и внетекстовых (аппарат организации усвоения и контроля, иллюстративный материал) компонентах учебника, направленных на формирование исторического мышления у школьников, учтены принципы и подходы компетентностно ориентированного обучения истории.

Українська література

Підручник ознайомлює з художніми творами української літератури, вивчення яких передбачене чинною програмою загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить інформацію про життя та творчість авторів художніх творів, пропонованих для читання, систему різнорівневих запитань та завдань.

Клименко, Ю. М. Французька мова [Текст] : підручник для 5-го кл. загальноосвітніх навчальних закладів (1-й рік навчання) / Ю. М. Клименко. – К. : Методика Паблішинг, 2013. – 168 с. : іл.