ЕСТЕТИКА Навчальний посібник

Этика

У навчальному посібнику на ґрунті останніх досягнень сучасного гуманітар-
ного знання та широкого фактологічного матеріалу розкривається історичний
шлях естетики, сутність її категоріально-понятійного апарату. Детально висвіт-
люються сутність мистецтва як соціального явища, його структура та особливос-
ті історичного буття, зокрема у контексті української культури зламу XX–XXI ст.,
а також сенс і структура естетичної культури особистості.
Розраховано на студентів неспеціалізованих вищих навчальних закладів
і широке коло зацікавлених читачів.

Бухгалтерський облік

Садовська І.Б. Бухгалтерський облік: навч. посібник / І.Б. Садовська, Т.В. Божидарнік, К.Є. Нагірська. – К.: «Центр учбової літератури», - 2013, 688 с.

История Алан на западе

Работа имеет целью заполнить слишком долгий пробел в истории Западной Европы периода раннего Средневековья. История алан на западе в эпоху великого переселения народов и раннего Средневековья, как и история других народов в те беспокойные времена, помогает нам лучше понять период завершения античности и становления Средневековья. В отличие от различных германских племен, значительно преобладавших в общем потоке миграции, аланы представляли собой индо-кранские племена кочевников, аланы были единственным негерманским народом, основавшим в этот период значительные поселения в Западной Европе (гунны были вытеснены из Европы; аварцы, мадьяры, булгары и славяне селились только в Восточной Европе). Аланы давно заслуживают серьезного изучения, как уникальное явление в Западной Европе.

Алгебра 10 клас

Це дворівневий підручник, який містить загальний матеріал та додатковий матеріал для класів фізико-математичного профілю