Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031)
ББК 75.4я 2
Б 90
М. М. Булатова
Енциклопедія олімпійського спорту
в запитаннях і відповідях
друге видання
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України
М. М. Булатова
Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література,
2011. — 400 с.: іл.
ISBN 978-966-8708-14-5
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його
розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських
ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного
олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів
Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,
структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним
спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів
у Міжнародному олімпійському русі.
Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які
цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

Презентация "Подземные воды"

Всё о подземных водах

История изобразительного искусства. В 2-х т.

В учебнике систематизируются знания по истории изобразительного искусства с древнейших времен до XX в., дается представление об идейно-стилистических особенностях каждого исторического этапа, характерных тенденциях в творчестве наиболее выдающихся мастеров. В томе 1 рассматривается история искусства первобытной эпохи, Древнего Египта, Древней Передней Азии, эгейское искусство, искусство Древней Греции, этрусков и Древнего Рима, искусство стран Востока (Индии, Китая, Японии), доколумбовой Америки, Западной Европы (до рубежа XIX-XX вв.). Внимание сосредоточено на наиболее важных явлениях в искусстве античности, романтики и готики, Возрождения, барокко, классицизма, романтизма, реализма, модерна. Для студентов высших педагогических учебных заведений. Книга может быть полезна широкому кругу любителей изобразительного искусства.

Мирные дни. Это было в Ленинграде – 3

В 1943-1944 гг. Чаковский не раз бывал в сражающемся Ленинграде – так началась его работа над трилогией о людях героического города «Это было в Ленинграде».