Економічна теорія

Экономические науки

Посібник містить системний виклад концептуальних положень економічної тео-
рії у контексті сучасних вимог економічної освіти. З’ясовується сутність і специфіка
основних механізмів ринкової економіки, а також фактори, які впливають на мікро- і
макроекономіку, методи та засоби економічного регулювання.
Посібник включає окрім основного викладу теоретичних положень економіч-
ної теорії та їх графічно-математичної інтерпретації також розгорнуту довідково-
допоміжну частину (економічний словник, іменний покажчик, лауреати Нобелівської
премії з економіки за 1968–2008 роки, список англійських скорочень, покажчик анг-
лійських термінів).
Для студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, науков-
ців, бізнесменів, всіх тих, хто цікавиться економічною теорією.

Історія України [Текст]  (вступ в історію) : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / О. І. Пометун, І. А. Костюк, Ю. Б. Малієнко . – К . : Освіта , 2013 . – 192 с. : іл.

Пометун, О. І. Історія України [Текст] (вступ в історію) : підручник для 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів. / О. І. Пометун, І. А. Костюк, Ю. Б. Малієнко . – К . : Освіта , 2013 . – 192 с. : іл.

Анотація Програма розвитку дітей від пренатального періоду до 3-х років «Оберіг» розроблена з метою актуалізації питань становлення майбутньої особистості, починаючи від зачаття дитини, її народження, подальшого розвитку, виховання і навчання у перші три роки життя. Змістове наповнення програми узгоджено із чинним нормативно-правовим законодавством та Базовим компонентом дошкільної освіти. У програмі розкриваються особливості розвитку дитини раннього віку, включаючи пренатальний і перинатальний періоди розвитку; визначаються основні завдання за змістовими розділами, що охоплюють найважливіші етапи життєдіяльності малюка певного віку; містяться орієнтовні показники розвитку та поради батькам. Крім цього, наприкінці кожного року життя представлено інформацію про досягнення психічного розвитку дитини, що виявились у цей віковий проміжок. Матеріали програми адресовано турботливим батькам, педагогам і психологам різних форм здобуття освіти дітьми раннього віку.

Український правопис.

Розглянуто питання правопису.