Биоорганическая химия

Українська література

Підручник відповідає вимогам Державного стандарту та новій прогрма з української літератури

Новий Рік - 2016

Відеокнига (ч.1) Для перегляду потрібен PowerPoint

Розвиток творчих компетентностей учнів через використання інтерактивних методик і технологій навчання

В роботі розкрито досвід використання інтерактивних методик і технологій навчання на уроках математики. Робота містить практичні додатки інтерактивних завдань, прийомів, які допоможуть учителю зробити навчання цікавим, різноманітним. Стане у пригоді вчителям математики.