Алгебра 10 клас

Алгебра

Це дворівневий підручник, який містить загальний матеріал та додатковий матеріал для класів фізико-математичного профілю

Діяльність спеціаліста відділу (управління) освіти

У книзі розглядаються питання змісту та організації діяльності спе¬ціаліста районного (міського) управління освіти в сучасному суспільному й освітньому просторі. На основі узагальнення наукових засад і практичного досвіду розкри¬ваються проблеми управління якістю освіти в регіоні, особливості інспекту¬вання освітніх закладів, акцентується увага на алгоритмізації як важливому факторі якісної організації праці управлінця. Адресується працівникам управлінь освіти, керівникам навчальних за¬кладів, науковцям, працівникам системи післядипломної педагогічної освіти.

Мектеп аяты №3

Унікальність сучасної архітектури [Текст] : Грандіозні інженерні думки: путівник. В. 1. - Дніпропетровськ : КЗК "Дніпропетровська обласна бібліотека для дітей", 2013. - 4 с. : іл.